Головне управління ДПС
у Сумській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Законодавчі зміни у реквізитах касових чеків РРО/ПРРО (Суми)

, опубліковано 08 вересня 2021 о 10:00

Зміни стосуються реквізитів фіскальних касових чеків на товари (послуги), що створюються та друкуються реєстраторами розрахункових операцій та програмними реєстраторами розрахункових операцій, а саме:

- до 01.08.2021 відповідно до Наказу № 306 РРО повинні бути доопрацьовані для можливості показу у касових чеках: найменування суб’єкта господарювання, заокруглення суми до сплати, зазначення валюти операції, найменування платіжної системи.

- до 1 жовтня 2021 року РРО, згідно з прийняттям Наказу № 329, мають бути доопрацьовані для можливості показу у касових чеках значення штрихового коду марки акцизного податку на алкогольні напої.

У Сумському секторі організації роботи Головного управління ДПС у Сумській області повідомляють, що відповідно Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 № 547 (зі змінами та доповненнями), у разі зміни даних щодо версії внутрішнього програмного забезпечення РРО суб’єкт господарювання протягом п’яти робочих днів, що настають за днем, коли виникли зміни, подає до контролюючого органу за місцем реєстрації РРО реєстраційну заяву за формою №1-РРО/№1-ПРРО з позначкою «Перереєстрація» із зазначенням причини перереєстрації та реєстраційне посвідчення. Заяву також можливо подати засобами телекомунікаційного зв’язку.

Після отримання документів, у разі відсутності підстав для відмови, посадова особа контролюючого органу не пізніше двох робочих днів з дня подання реєстраційної заяви проводить перереєстрацію РРО та видає суб’єкту господарювання нове реєстраційне посвідчення. З моменту видачі нового реєстраційного посвідчення попереднє реєстраційне посвідчення вважається таким, що втратило чинність.