Головне управління ДПС
у Сумській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Податківці у Середино-Будській міській раді

, опубліковано 02 серпня 2021 о 08:30

Нещодавно начальником Середино-Будської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Сумській області Жанною РОДИШЕВЦЕВОЮ була проведена робоча зустріч з першим заступником голови Середино-Будської міської ради Іриною ЗАПЛАТКІНОЮ.

 Під час спілкування було обговорено основні проблемні питання щодо адміністрування податків і зборів, питання резервного наповнення бюджетів,  адміністрування земельного податку, погашення існуючого боргу перед бюджетом та питання щодо необхідності підготовки даних для можливості формування податкового паспорта територіальної громади.

Окремо присутні були проінформовані про порядок надання адміністративної послуги «Видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків», із використанням  функціональної ролі 510010 «Перевірка цифрових документів у застосунку Дія».

Було наголошено, що проведення реєстрації особи в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків без особистого звернення особи до контролюючого органу можливе.  Такі послуги можна отримати:

- в Електронному кабінеті платника податків;

- під час державної реєстрації народження дитини;

- під час отримання паспорта громадянина України  вперше.

В Електронному кабінеті платника податків Облікова картка за ф. № 1ДР та Заява про внесення змін за ф. № 5ДР подаються через меню «ЕК для громадян»/«Облікова картка фізичної особи – платника податків (1ДР) / Заява про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (5ДР)» приватної частини Електронного кабінету. Платник податків самостійно обирає Центр обслуговування платників, де бажає отримати документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (картку платника податків).

Зазначений сервіс знаходиться у відкритому доступі, його легко знайти за допомогою пошукових систем, задавши запит «Електронний кабінет ДПС». Крім того, вхід можна здійснити, перейшовши за посиланням cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.