Головне управління ДПС
у Сумській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Білопільські податківці відкриті для діалогу з платниками податків

, опубліковано 30 липня 2021 о 14:55

Продовжується робота працівниками Білопільської ДПІ з  керівниками та головними бухгалтерами нових бюджетних установ, створених у 2021 році, щодо популяризації  використання електронних сервісів,  а саме  взаємодія з ДПС через використання Електронного кабінету платника податків. 

Нещодавно начальником Білопільської ДПІ  Оленою ПОПОВИЧ проведено   практичне  навчання  з головним бухгалтером відділу освіти  Ворожбянської МТГ  КОНЬКО Сергієм.  щодо користування  електронним  кабінетом платника податків  та наголошено на перевагах, під час користування даним  сервісом, а саме:

- унеможливлення помилок в обов'язкових реквізитах поданої декларації, оскільки при створенні податкової звітності ці реквізити заповнюються автоматично даними платника податків, які наявні у базі даних органів фіскальної служби;

- унеможливлення випадків подання звітності не в повному обсязі, оскільки звітність приймається пакетом (декларація з усіма додатками);

- можливість здійснення перевірки складеного звіту на наявність арифметичних помилок;

- можливість збереження заповненої форми звіту у режимі "Чернетки" та використання її при створенні наступних звітів;

- можливість імпорту з бухгалтерських програм (наприклад, 1-С) сформованої електронної звітності, перетворення її у пакет документів з наступним відправленням до органів податкової служби.

Останнім часом тема добровільної сплати ЄСВ набуває популярності. Причина тому — підвищення мінімальної межі страхового стажу для отримання особою права на пенсію за віком. «Купити» страховий стаж, якого бракує, можна на підставі договору про добровільну сплату. Як приклад тому, 05 липня  2021 року, до Білопільської ДПІ  звернулась громадянка, мешканка у смт. Улянівка  для  отримання консультації  з приводу  укладання  такого договору.

Головний державний інспектор Білопільської ДПІ Людмила ДАЦКОВСЬКА роз’яснила вимоги діючого  законодавства  та надала практичну допомогу при заповненні  заяви  про  добровільну участь у системі  загальнообов’язкового  державного  пенсійного страхування.