Головне управління ДПС
у Сумській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Представники громад зацікавлені в зустрічах з податківцями (Конотоп)

, опубліковано 29 липня 2021 о 14:47

Проведена чергова робоча зустріч представників Головного управління ДПС у Сумській області  в Конотопському районі в складі начальника Конотопського відділу камеральних перевірок управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Андрія МАЙДАНЕВИЧА, начальника Конотопського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок Людмили ВОРОНИ,  в. о. начальника Конотопської ДПІ Оксани СТЕЦЕНКО,   завідувача Конотопського сектору  податків і зборів  з юридичних осіб та  проведення камеральних перевірок Олени КУРІННОЇї з керівництвом Бочечківської сільської об'єднаної територіальної громади, а саме з головою Віктором БОРОШНЕВИМ.

В ході зустрічі розглянуті актуальні питання наповнення місцевого бюджету за рахунок повної реєстрації всіх об’єктів оподаткування та своєчасної сплати податків, прийняття обґрунтованих рішень з місцевих податків і зборів та своєчасного їх надання контролюючому органу, новацій у застосуванні РРО/ПРРО, погашення податкового боргу та заборгованості з єдиного внеску, легалізації доходів громадян через офіційне працевлаштування.

Андрій МАЙДАНЕВИЧ акцентував увагу, що без активної позиції керівників органів місцевого самоврядування громади можуть втрачати кошти. На сьогодні громади на місцях мають значні резерви для наповнення місцевих бюджетів і мають працювати в напрямі збільшення фінансових надходжень. Успішний розвиток територіальних громад та їх фінансове забезпечення залежить насамперед від проведення роботи з перевірки повноти реєстрації об'єктів оподаткування та співпрацювання з контролюючими органами в напрямку своєчасної  сплати податків.

Присутні домовилися про співпрацю в питаннях інформування платників про законодавчі новації, що удосконалюють податкове законодавство.