Головне управління ДПС
у Сумській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Навчальні практикуми щодо використання найпопулярнішого сервісу ДПС «Електронний кабінет платника» (Шостка)

, опубліковано 28 липня 2021 о 15:47

У ЦОП Шосткинської ДПІ податківці проводять навчальні практикуми з платниками щодо користування електронними сервісами від ДПС. Зокрема на тренінгах працівники Податкової служби звертають увагу платників на можливість зручного, дистанційного спілкування з контролюючими органами.

Фахівці ЦОП Шосткинської ДПІ проводять роз’яснювальну роботу щодо використання найпопулярнішого сервісу ДПС  «Електронний кабінет платника», який поєднує в собі ряд можливостей (сплата податків, подання звітності, заяв, декларацій в режимі онлайн, недопущення помилок тощо). Цей сервіс знаходиться у відкритому доступі, його легко знайти за допомогою пошукових систем, задавши запит «Електронний кабінет ДПС». Крім того, вхід можна здійснити, перейшовши за посиланням cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.

Для платників податків в приміщенні Центру обслуговування платників є окреме місце, під’єднане до мережі Інтернет, де вони в зручний для них час протягом робочого дня мають змогу подавати звітність в електронному вигляді. При необхідності працівники ЦОП надають кваліфіковану допомогу в формуванні звітності в електронному вигляді.

Варто додати, що переваги подання звітності онлайн вже оцінили більшість платників податків Шосткинщини. Спілкування в такому форматі обирають тому, що це економія робочого часу бухгалтерів та підприємців,  уникнення черг під час подання звітності, що неабияк актуально під час пандемії коронавірусу, підтвердження доставки документів, гарантія перевірки звітності на наявність арифметичних помилок, автоматичне оновлення бланків звітних документів, конфіденційність інформації; оперативність її обробки тощо.