Головне управління ДПС
у Сумській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

У Охтирській ДПІ проведено робочу зустріч

, опубліковано 21 липня 2021 о 11:28

У Охтирській ДПІ 20 липня ц.р. відбулася робоча зустріч податківців із представником Чупахівської об’єднаної територіальної громади Оксаною Альохіною. В робочій зустрічі взяли участь посадові особи Головного управління ДПС у Сумській області – начальник Охтирського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок Ольга Сич та головний державний ревізор-інспектор цього ж відділу Наталія Безверха, в.о. начальника Охтирської ДПІ Тетяна Калініченко, завідувач Охтирського сектору  податків і зборів з юридичних осіб та проведення камеральних перевірок Людмила Борова.

В ході робочої зустрічі було опрацьовано основні проблемні питання, які виникають при адмініструванні податків і зборів, обговорено питання пошуку резервів наповнення бюджетів, проблемні питання адміністрування земельного податку та погашення існуючого боргу перед бюджетом. Податківці надали детальні відповіді на питання.

Тетяна Калініченко звернула увагу на доступність запроваджених ДПС України електронних сервісів, завдяки яким можна сформувати, перевірити й надіслати до контролюючих органів податкову звітність, дистанційно перевірити розрахунки із бюджетом, дізнатися про строки сплати податків, а також іншу корисну інформацію.