Головне управління ДПС
у Сумській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Про наповнення бюджетів йшлося під час робочої зустрічі у Великописарівській ОТГ (Охтирка)

, опубліковано 15 липня 2021 о 15:19

Днями у приміщенні Великописарівської ОТГ під керуванням голови ОТГ Людмили Бірюкової відбулася робоча зустріч із старостами сільських  рад. В робочій зустрічі взяли участь начальник фінансового відділу Великописарівської ОТГ Лідія Ганцева, начальник Великописарівської ДПІ Головного управління ДПС у Сумській області Наталія Бочарова.

В ході робочої зустрічі Лідія Ганцева доповіла присутнім про стан надходження податків у першому півріччі 2021 року, звернула увагу на проблемні питання при адмініструванні податків. Було обговорено питання пошуку резервів наповнення бюджетів, проблемні питання адміністрування місцевих податків, земельного податку, зокрема,  стан роботи з погашення заборгованості перед бюджетом.

Наталія Бочарова під час свого виступу ознайомила присутніх зі змінами у податковому законодавстві, звернула увагу на зручність та доступність запроваджених ДПС України електронних сервісів, завдяки яким можна сформувати, перевірити й надіслати до контролюючих органів податкову звітність, дистанційно перевірити розрахунки із бюджетом, дізнатися про строки сплати податків, а також іншу корисну інформацію. Присутнім було запропоновано долучитися до офіційних сторінок Державної податкової служби та Головного управління ДПС у Сумській області у соціальних мережах.