Головне управління ДПС
у Сумській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Спілкуйтесь з податковими органами в режимі онлайн! (Ромни)

, опубліковано 07 червня 2021 о 14:41

Роменська державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Сумській області звертає увагу суб’єктів господарювання, що відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2» встановлено обмежувальні заходи.

 Тому податкові органи рекомендують платникам податків утриматися від відвідування місць надання адміністративних послуг, в тому числі центрів обслуговування платників податків без нагальної потреби. Особливо, якщо проблему, з якою платник податків збирається звернутися до ЦОП та ДПІ, можливо вирішити дистанційно (онлайн), в тому числі і подання звітності.

 На сьогоднішній день найпопулярнішим сервісом і засобом для спілкування є «Електронний кабінет платника», який поєднує в собі ряд можливостей та дає змогу підготувати, заповнити та надіслати податкову звітність в електронному вигляді; переглядати дані картки особового рахунка про стан розрахунків з бюджетом (нараховано, сплачено, переплата, податковий борг, штрафні (фінансові) санкції, пеня); здійснювати офіційне листування з органами ДПС України з питань оподаткування, отримувати консультаційні послуги, замовляти та отримувати адміністративні послуги, тощо в режимі онлайн. Крім того, через режим «Стан розрахунків з бюджетом» є можливість сплатити податки, збори, платежі, обравши на вибір одну з платіжних систем.

Цей сервіс знаходиться у відкритому доступі, його легко знайти за допомогою пошукових систем, задавши запит «Електронний кабінет ДПС» або за посиланням  http://cabinet.tax.gov.ua.

Користуватись «Електронним  кабінетом платника податків» можуть не лише юридичні особи, фізичні особи-підприємці та громадяни України, але й будь-яка особа, яка бажає отримувати адміністративні послуги, консультації, здійснювати розрахунки з бюджетом, замовляти та отримувати довідки, звітувати в електронному вигляді  не виходячи з дому.

Для зручності платників податків, з метою підвищення рівня знань та навиків в використанні онлайн сервісу Електронний кабінет, в Центрі обслуговування платників податків Роменської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Сумській області за адресою: м.Ромни вул. Гостиннодвірська,37б, обладнане робоче місце з підключенням до мережі Інтернет, на стендах розміщені інформаційні матеріали.