Головне управління ДПС
у Сумській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Нарада з питань погашення податкового боргу

, опубліковано 30 квітня 2021 о 10:05

Днями була проведена робоча зустріч у стінах виконавчого комітету Лебединської міської ради з питань погашення податкового боргу до місцевого бюджету платників податків із сумою боргу до 3060,00 гривень.

Участь у нараді взяли перший заступник Лебединського міського голови Ольга Зікєєва, начальник фінансового управління Людмила Чичина, начальник управління економічного розвитку і торгівлі Юрій Магаляс, начальник Лебединського ДПІ Головного управління ДПС в Сумській області Людмила Бакланова.

Під час наради було окреслено напрямки подальшої роботи щодо вжиття заходів у межах компетенції до платників податків, які мають борг до 3060 гривень. Були визначені напрямки роботи з боржниками. Також у ході наради піднімалися питання щодо проведення роз’яснювальної роботи з платниками податків стосовно переваг використання електронного кабінету, який дає можливість дистанційно отримувати інформацію, послуги, передбачені Податковим кодексом України та іншим законодавством, що особливо актуально у період карантинних обмежень.

https://lebedynrada.gov.ua/2021/04/26