Головне управління ДПС
у Сумській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Про співпрацю в напряму легалізації заробітної плати та зайнятості населення на черговому спільному засіданні районної робочої групи (

, опубліковано 29 квітня 2021 о 13:47

26 квітня 2021 року в приміщенні Роменської районної державної адміністрації відбулося чергове спільне засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, в якому прийняла участь начальник Роменського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок Головного управління ДПС у Сумській області Людмила Бут.

В ході засідання учасники обговорили питання щодо вжиття заходів з детінізації відносин у сфері зайнятості населення та забезпечення погашення податкової заборгованості, проаналізували узагальнені дані звітності страхувальників району. Також було заслухано пояснення  роботодавців, якими було допущено залучення до роботи найманих працівників на умовах неповної зайнятості та надано відпустки без збереження заробітної плати.

Людмила Бут акцентувала увагу на проведенні інформаційно-роз’яснювальної роботи з роботодавцями і найманими працівниками щодо легалізації праці і своєчасної виплати заробітної плати, наголосивши, що офіційне оформлення працевлаштування є, в першу чергу, гарантією соціального захисту найманих працівників.

За підсумками спільного засідання було узгоджено активізувати взаємодію і подальшу співпрацю в напрямку легалізації заробітної плати та зайнятості населення.