Головне управління ДПС
у Сумській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Користуйтесь електронними сервісами ДПС (Конотопська ДПІ)

опубліковано 07 квітня 2021 о 09:09

Працівниками Конотопської ДПІ Головного управління ДПС у Сумській області постійно проводиться роз’яснювальна робота про новації ДПС створені для забезпечення зручності платників податків.

Так, зокрема, враховуючи кампанію декларування доходів, отриманих в 2020 році, яка знаходиться в активній стадії, нещодавно запроваджено новий електронний сервіс «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді, засвідчених кваліфікованою електронною печаткою ДПС».

У межах нового електронного сервісу фізична особа – платник податків засобами Електронного кабінету, у відповідь на запит може отримати відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків, в електронному вигляді, засвідчені кваліфікованою електронною печаткою ДПС.

Запит про суми виплачених доходів та утриманих податків може бути сформований, за будь-які п’ять років (запит формується поквартально, у зв’язку з чим загальна кількість кварталів, яка вказується в запиті, не повинна перевищувати 20 кварталів).

Електронний документ, засвідчений кваліфікованою електронною печаткою ДПС, є аналогом паперового документа, виданого контролюючим органом.

Інструкція щодо дій користувача для отримання такого електронного документа знаходиться на офіційному вебпорталі ДПС за адресою: http://tax.gov.ua у приватній частині Електронного кабінету в розділі: Допомога → ЕК для громадян → Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.

Начальник Конотопської ДПІ Ніна Міхно акцентує увагу, що на період дії карантину, пов’язаного з поширенням на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), електронний сервіс «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді, засвідчених кваліфікованою електронною печаткою ДПС» допоможе зберегти не тільки час, а  також, враховуючи відсутність необхідності відвідування публічних місць, зменшить можливість заразитись небезпечною недугою. 

Версія для друку