Територіальні органи ДПС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Дистанційні податкові сервіси доступні кожному (Сумський в.о.р.)

22.02.2021 -

І в цьому дуже легко впевнитись.

Наприклад, для подачі декларації про доходи платнику необхідно лише мати електронний ключ, компьютер та інтернет. За лічені хвилини в Електронному кабінеті платника податків заповнюється, підписується та відправляється декларація про доходи. До того ж, можна бути певним, що вона заповнена правильно, адже система сама повідомить про допущену помилку.

В Сумському відділі організації роботи Головного управління ДПС у Сумській області нагадують, що з метою отримання податкової знижки, громадянин має зазначити в декларації      суму доходу за рік. Довідку про доходи також можна замовити онлайн в приватній частині Електронного кабінету платника. Інструкцію можна знайти за посиланням https://fb.watch/3y0zgQn9AT/ 

Крім того, для податкової знижки важливо підтвердити свої витрати, які дають право на її отримання. Тому разом з декларацією слід підкріпити відскановані платіжні документи. Цю функцію також можна реалізувати в Електронному кабінеті.

Шановні, на власному досвіді ви можете впевнитися у зручностях податкових сервісів, адже у сучасних умовах вони доступні кожному бажаючому скористуватися ними.