Територіальні органи ДПС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

За січень-липень 2020 року надходження склали 863,7 млн гривень (Конотопське управління)

07.08.2020

«Конотопським управлінням ГУ ДПС у Сумській області за січень-липень 2020 року забезпечено надходження податків і зборів до зведеного бюджету на загальну суму 863,7 млн гривень. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року додаткові надходження від платників зареєстрованих в Конотопському, Буринському, Кролевецькому та Путивльському районах склали 42,1 млн гривень. Зокрема до державного бюджету за вказаний період надійшло 319,4 млн грн, в тому числі збільшення надходжень на 25,5 млн грн,  місцеві бюджети для своїх потреб отримали 544,3 млн грн, збільшення надходжень на 16,6 млн грн » - - повідомив в інтерв’ю газеті “Факти + програми ТБ» начальник Конотопського управління ГУ ДПС у Сумській області Андрій Майданевич.

«Єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за 7 місяців поточного року зібрано 466,5 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом 2019 року надходження ЄСВ зросли на 17,9 відс., тобто сума надходжень збільшилась на 70,7 гривень.

 В розрізі платежів до місцевих бюджетів основним платежем є податок на доходи фізичних осіб, надходження якого забезпечені в загальній сумі 357,6 млн грн, що на 7,7 млн грн більше минулого року. Крім того, в значних розмірах до місцевих бюджетів надійшло плати за землю в загальній сумі 87,3 млн грн., збільшення на 1,1 млн. грн,  та  єдиного податку 70,8 млн грн,  збільшення на 4,9 млн гривень. 

Конотопське управління, як структурний підрозділ територіального органу Державної податкової служби, інформує суспільство про необхідність своєчасної сплати податків в повному обсязі. Кожному громадянину України необхідно усвідомити, що податкові надходження є основним джерелом існування нашої держави взагалі та кожної територіальної громади окремо. Без виконання обов’язків по сплаті податків неможливий розвиток України та місцевих громад» - підсумував Андрій Майданевич.