Головне управління ДПС
у Сумській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Відбулося засідання Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Сумській області

, опубліковано 01 липня 2021 о 11:22

У вівторок, 29 червня 2021 року на платформі ZOOM відбулося засідання Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Сумській області.

У заході взяла участь керівник податкової служби області Наталія КІЯШКО.

Під час засідання було обговорено низку важливих, нагальних питань, а саме:

-        про затвердження плану роботи Громадської ради на ІІ півріччя  2021 року;

-        про блокування реєстрації податкових накладних: аналіз поточної ситуації  в Сумській області;

-      про результативність документальних перевірок, проведених управлінням податкового аудиту  Головного управління ДПС у Сумській області з 01.01.2021 року, критерії та аналітичні відомості, суми донарахувань та  характерні порушення виявлені під час перевірок платників податків;

-        про результати фактичних перевірок РРО у підприємців, типові порушення.

Під час виступу, начальник  Головного управління ДПС у Сумській області Наталія КІЯШКО зупинилася на пріоритетах Служби і акцентувала на важливості продовження  діалогу та надання консультативної допомоги щодо застосування податкових норм чинного законодавства представникам об`єднаних територіальних громад Сумщини.

З доповідями по ключових питаннях винесених на засідання ради виступили фахівці Головного управління відповідно до напрямів роботи. На всі питання громадськості, які виникали в процесі обговорення, податківцями надано змістовні відповіді.

Також Голова громадської ради Анна КЛЄЦОВА ініціювала на засіданні обговорення та розв'язання інших організаційних питань щодо діяльності Громадської ради.

Підсумовуючи засідання Анна КЛЄЦОВА наголосила на  важливості співпраці, доцільності проведення спільних заходів, що допомагає встановити дієвий діалог та напрацювати рішення, які повинні сприяти розвитку підприємництва Сумщини.