Головне управління ДПС
у Сумській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Обрано нового голову Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Сумській області

, опубліковано 30 березня 2021 о 16:40

Сьогодні 30 березня 2021 року на платформі ZOOM відбулося чергове засідання Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Сумській області.

Цього року всесвітня пандемія COVID-19 внесла свої корективи у всі процеси суспільного життя країни, у тому числі змінився і формат спілкування між державними установами та громадськими організаціями. Ми працюємо над удосконаленням нашої комунікації та продовжуємо активно взаємодіяти онлайн.

Так, на порядок денний засідання було винесено ряд актуальних питань, а саме: про документальні перевірки суб'єктів господарювання та характерні порушення виявлені під час перевірок; про правові відносини у сфері застосування РРО; відповідальність за порушення правил використання реєстраторів розрахункових операцій; про питання, які на порядку денному Ради сприяння розвитку бізнесу при Офісі Президента та відповідно процедурні питання діяльності Громадської ради.

Одним з головних було питання обрання нового Голови Громадської ради у зв'язку з відкликання Асоціацією платників податків України голови Громадської ради Андрія Фролкова зі складу  на підставі призначення його  на  державну  службу.

Представники громадянського суспільства та податківці дякують Андрію ФРОЛКОВУ за багаторічну співпрацю в статусі Голови громадської ради при Головному управлінні ДПС у Сумській області та бажають йому натхнення та позитивних результатів в роботі на благо України.

Одноголосно головою Громадської ради при Головному управлінні ДПС  у Сумській області обрано Клєцову Анну, члена ГО «Рідна Сумщина».

 «Дякую за довіру та розумію, що на нас чекає важлива і відповідальна робота. Надзвичайно конструктивна робота Громадської ради сьогодні дає підстави для ефективного діалогу з фахівцями ДПС і надалі», - підкреслила голова Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Сумській області Анна КЛЕЦОВА.

Головне управління ДПС у Сумській області вітає Анну Михайлівну з цією посадою та бажає успіху.

Завдяки громадськості ми завжди маємо можливість донести до широкого кола особливості держаної політики у сфері оподаткування. Впевнені, що громадськість продовжить співпрацю  з податковою у напрямі врегулювання проблемних питань відповідно до суспільних запитів. Сьогодні податкова – це насамперед сервісна служба, орієнтована на якісні послуги для громадян та бізнесу.