Головне управління ДПС
у Сумській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Громадська радa при Головному управлінні ДПС у Сумській області продовжить роботу

, опубліковано 17 грудня 2020 о 15:15

16 грудня  в  Головному управлінні  ДПС у Сумській області  відбулось чергове засідання Громадської ради. Захід пройшов у  форматі відеоконференцзв'язку на платформі ZOOM.  

Голова   Громадської ради Андрій Фролков зосередив увагу на питанні пролонгації діяльності Громадської ради до закінчення каденції у зв’язку з переходом Головного управління ДПС у Сумській області   до єдиної юридичної особи – ДПС України.

Члени Громадської ради   одностайно підтримали таке рішення. Отже, Громадська рада при Головному управлінні ДПС у Сумській  області  діятиме до завершення дворічного терміну.

Наступним питанням зустрічі стала інформація  про важливі зміни законодавства стосовно  застосування реєстраторів розрахункових операцій. Про новації у використанні РРО розповів начальник відділу  фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Сумській області Юрій Шахов. Зокрема, посадовець  нагадав, що до  01 січня 2022 року відтерміновано обов’язкове застосування РРО/програмних РРО для фізичних осіб – підприємців (ФОП), які є платниками єдиного податку першої – четвертої груп, крім тих, які провадять діяльність у сферах з ризиками ухилення від оподаткування.