Головне управління ДПС
у Сумській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Відбулося засідання Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Сумській області

, опубліковано 09 липня 2020 о 15:13

Сьогодні, 9 липня, відбулось перше  планове засідання Громадської ради при Головному управлінні (далі – ГУ) ДПС у Сумській області. Голова   Громадської ради Андрій Фролков відкрив засідання та ознайомив присутніх з порядком денним.

У заході взяла участь  начальник ГУ ДПС  у Сумській області Наталія Кіяшко. Посадовець надала представникам громадянського суспільства інформацію стосовно основних показників діяльності  Головного управління ДПС у Сумській області за вересень -грудень 2019 року та перше півріччя  2020 року.

Так, за словами Наталії Кіяшко протягом січня - червня поточного року до місцевих бюджетів  платниками податків Сумщини сплачено майже                3 млрд грн, що більше збору за відповідний період минулого року на   2,4 % , або на 71,0 млн гривень.

Також, обговорювалися питання щодо результативності документальних  перевірок та Порядку зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Окрему увагу приділили  питанню  підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVD-19).

Крім того,  вирішено низку інших питань стосовно діяльності Громадської ради при ГУ ДПС у Сумській області.

Захід відбувся в діловій та  злагодженій атмосфері, про що і зазначив у своєму заключному слові Андрій Фролков.

В умовах сьогодення надзвичайно важливим є дотримання принципу відкритості та рівноправності з усіма представниками бізнесу, асоціаціями та громадськістю.