Головне управління ДПС
у Сумській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Щодо подання повідомлення про суттєві зміни у майновому стані

, опубліковано 27 липня 2021 о 11:14

Національним агентством з питань запобігання корупції 11.03.2021 на офіційному веб-сайті опубліковано роз’яснення щодо суб’єктів подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані.

Зазначено, що відтепер подавати повідомлення про суттєві зміни у майновому стані зобов’язані лише ті суб’єкти декларування, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище чи посаду з високим рівнем корупційного ризику.

Такі повідомлення подаються протягом 10 календарних днів з моменту отримання доходу. Придбання майна або здійснення видатку, який перевищує 50 прожиткових мінімумів доходів громадян (113500 грн. для 2021 року) в електронному вигляді до Реєстру декларацій (https://portal.nazk.gov.ua/login).

Проте, якщо суб’єкт декларування більше не працює на посаді, пов’язаній з високим рівнем корупційних ризиків, або ж втратив статус службової особи, яка займає відповідальне та особливо відповідальне становище, подавати повідомлення про суттєві зміни у майновому стані більше не потрібно. Така ситуація може виникнути через звільнення суб’єкта декларування або переведення на іншу посаду, на якій не передбачений обов’язок подання таких повідомлень.

Докладніше з інформацією про повідомлення про суттєві зміни у майновому стані можна ознайомитись за посиланням: https://bit.ly/38tMZsu.