Головне управління ДПС
у Сумській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Бюджетні рахунки та рахунки для сплати єдиного внеску

          До уваги платників податків Сумської області!

З 1 січня 2021 року вводяться в дію нові бюджетні рахунки

Переглянути реквізити рахунків можна в розділі - 1. Реквізити рахунків для сплати податків, зборів та платежів до державного та місцевих бюджетів по Сумській  області.

Крім того, з 1 січня 2021 року вступають в дію нові небюджетні рахунки 3556, відкриті на ім’я територіальних органів Державної податкової служби України для сплати коштів єдиного соціального внеску.

Переглянути реквізити рахунків можна в розділі - 2. Реквізити рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по Сумській  області.

Кошти сплачені на старі рахунки за надходженнями не будуть зараховуватись, а повертатимуться як нез’ясовані надходження.

                                                             

1. Реквізити рахунків для сплати податків, зборів та платежів до державного та місцевих бюджетів по Сумській області

2. Реквізити рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по Сумській області (з 01.01.2021)

3. Символи рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по Сумській області

4. Порядок заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 № 666, із змінами та доповненнями


До уваги платників – резидентів, які мають об’єкти оподаткування з місцезнаходженням на тимчасово окупованій території України!  Головним управлінням Державної казначейської служби у Херсонській області з 01.03.2021 відкрито рахунки за надходженнями до місцевих бюджетів Автономної Республіки Крим та міста Севастополя для сплати боргів з місцевих податків та зборів, що виникли до дати початку тимчасової окупації, визначеної Законом України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України".

Інформація про реквізити відкритих рахунків розміщена на субсайті  Головного управління ДПС у Херсонській області в рубриці "Бюджетні рахунки":

https://kherson.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/