Територіальні органи ДПС
у Сумській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Бюджетні рахунки та рахунки для сплати єдиного внеску

-

          До уваги платників податків Сумської області!

З 1 січня 2021 року вводяться в дію нові бюджетні рахунки

Переглянути реквізити рахунків можна в розділі - 1. Реквізити рахунків для сплати податків, зборів та платежів до державного та місцевих бюджетів по Сумській  області.

Крім того, з 1 січня 2021 року вступають в дію нові небюджетні рахунки 3556, відкриті на ім’я територіальних органів Державної податкової служби України для сплати коштів єдиного соціального внеску.

Переглянути реквізити рахунків можна в розділі - 2. Реквізити рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по Сумській  області.

Кошти сплачені на старі рахунки за надходженнями не будуть зараховуватись, а повертатимуться як нез’ясовані надходження.

                                                             

1. Реквізити рахунків для сплати податків, зборів та платежів до державного та місцевих бюджетів по Сумській області

2. Реквізити рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по Сумській області (з 01.01.2021)

3. Символи рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по Сумській області

4. Порядок заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 № 666, із змінами та доповненнями