Головне управління ДПС
у Сумській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Повідомлення про Установчі збори для формування нового складу Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Сумській області

опубліковано 26 січня 2022 о 12:00

Шановні представники інститутів громадянського суспільства!

          З   метою    налагодження     ефективної   взаємодії      з    громадськістю  та відповідно    до    вимог    постанови   Кабінету   Міністрів    України    від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»  (далі – Постанова № 996) зі змінами при Головному управлінні ДПС у Сумській області утворюється Громадська рада.

          На сьогодні Ініціативна група, склад якої затверджено наказом ГУ ДПС у Сумській області від 20.01.2022 № 21, здійснює організаційні та методичні заходи з підготовки установчих зборів та формує список учасників.

          З метою участі в установчих зборах представникам інститутів громадянського суспільства необхідно підготувати та надати на адресу Ініціативної групи оформлену належним чином заяву та інші необхідні документи, визначені Постановою № 996.

          Документи  приймаються  до 21.02.2022  за адресою: м. Суми,           вул. Іллінська,13.

          Звертаємо увагу, що відповідно до вимог Постанови № 996

- перелік документів, що додаються до заяви, є обов’язковим; 

- надана у пакеті документів інформація може бути оприлюднена у встановлений законодавством спосіб на субсайті  ГУ ДПС у Сумській області.

          Відповідальна особа за організацію прийому документів:

          Кайдаш Ольга Олександрівна - секретар Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Сумській області.

          Для отримання довідкової інформації звертайтеся за телефоном: (0542) 68 51 11.